Jaunumi

Peoniju dārza svētki 16. un 17. jūnijā!

5. Peoniju dārza svētkos visi mīļi gaidīti peoniju dārzā “Ziedoņi”,  Pelču pagastā, Kuldīgas novadā, no 10.00 – 18.00, kur varēs aplūkot pašas vēlākās ziedošās peoniju šķirnes. Darbosies vasaras kafejnīca, būs iespēja nobaudīt, peoniju dzērienu un vietējos našķus.

Radošajās darbnīcās varēsiet pagatavot unikālu dabīgās kosmētikas produktu – skrubi ar vērtīgo peonijas sakni, un izgatavot jauku piemiņu – kartīti ar peoniju, sadarbībā ar Drukart.

16. jūnijā plkst. 13.00 par muzikālu atmosfēru rūpēsies ģitārists Mārtiņš Bērtulis.
Pieteikšanās iepriekš nav nepieciešama. Vairāk informācijas 26198759.

Peoniju stādu piedāvājums!

Piedāvājam iegādāties iepodotas peonijas, kuras var stādīt jebkurā laikā. Ja vēlaties uzzināt aktuālo piedāvājumu, rakstiet dagnija.voika@inbox.lv vai zvaniet 28615836.

Peoniju ceļojums – Pfingstrossen Paradies Diseldorfā

Ikgadējā peoniju ceļojumā šoreiz devāmies uz peoniju audzētavu Pfingstrossen – Paradies, Diseldorfas apkārtnē, Vācijā. Arī pie viņiem pavasaris bijis karsts un agrs, tāpēc paspējām uz pašām ziedēšanas sezonas beigām. Īpašnieks Stephan Tetzlaff mūs ļoti viesmīlīgi uzņēma, un dalījās savā pieredzē par peoniju audzēšanas knifiņiem – sākot no potēšanas, līdz meristēmu pavairošanai. Savas pirmās peonijas viņš sācis audzēt jau 12 gadu vecumā! Tagad nelielais, bet stabilais un dinamiskais uzņēmums ir viena no labākajām Vācijas peoniju audzētavām, kurā iesaistīta visa Štefana ģimene. Apkārt mājai viņš iekopis brīnišķīgu daiļdārzu.