Jaunumi

Peonijas pamodušās!

Peonijas ir pamodušās un cītīgi stiepjas pretim saulei! Pirmās uzzied krūmpeonijas, kuras gaidām maija beigās. Krūmpeoniju stādiem jau redzami ziedpumpuri. Šobrīd, kad no zemes parādījušies pirmie asni, ļoti labai redzama peoniju dažādība – uzdīgšanas laiks, lapu krāsa un forma.

2019.gada pavasara peoniju stādu piedāvājums

Klāt stādīšanas laiks! Piesakies jaunajam 2019. gada peoniju piedāvājumam, rakstot dagnija.voika@inbox.lv vai zvanot 28615836. Tiekamies Kuldīgas novada Pelču pagasta “Ziedoņos” vai Stādu parādē Siguldā (4. un 5. maijs). Iespējama stādu piegāde Kuldīgā, Rīgā un citur, individuāli vienojoties.

Dāvanu karte peoniju dārzā

Jaunums – Ziedoņu stādu dāvanu karte – brīnišķīga dāvana  peoniju draugiem.

Dāvanu karti var pasūtīt info@ziedoni.lv vai pa telefonu 28615836.

 

 

Peoniju ceļojums – Pfingstrossen Paradies Diseldorfā

Ikgadējā peoniju ceļojumā šoreiz devāmies uz peoniju audzētavu Pfingstrossen – Paradies, Diseldorfas apkārtnē, Vācijā. Arī pie viņiem pavasaris bijis karsts un agrs, tāpēc paspējām uz pašām ziedēšanas sezonas beigām. Īpašnieks Stephan Tetzlaff mūs ļoti viesmīlīgi uzņēma, un dalījās savā pieredzē par peoniju audzēšanas knifiņiem – sākot no potēšanas, līdz meristēmu pavairošanai. Savas pirmās peonijas viņš sācis audzēt jau 12 gadu vecumā! Tagad nelielais, bet stabilais un dinamiskais uzņēmums ir viena no labākajām Vācijas peoniju audzētavām, kurā iesaistīta visa Štefana ģimene. Apkārt mājai viņš iekopis brīnišķīgu daiļdārzu.