Jaunumi

Peoniju dārza svētki atcelti

Ikgadējie Peoniju dārza svētki ir atcelti. Ja situācija atļaus, tad peoniju ziedēšanas laikā aicināsim uz Atvērto durvju dienām apmeklētājus ierobežotā skaitā, iepriekš piesakoties. Lūdzu, sekojiet informācijai par iespēju apskatīties ziedošo peoniju dārzu Ziedoņos!

Jautājumi un stādu pasūtīšana: info@ziedoni.lv, tel. 28615836.

Peonijas Kew Botāniskajā dārzā

2019. gada maijā devāmies ikgadējā “peoniju ceļojumā” uz vēsturisko Kew botānisko dārzu Londonā. Lai arī ziedēšanas laiks vēl nebija īsti sācies, aplūkojām ekspozīcija ar peonijām, kurā parādīta šo augu vēsturiskā attīstība .

Dāvanu karte peoniju dārzā

Jaunums – Ziedoņu stādu dāvanu karte – brīnišķīga dāvana  peoniju draugiem.

Dāvanu karti var pasūtīt info@ziedoni.lv vai pa telefonu 28615836.

 

 

2019.gada pavasara peoniju stādu piedāvājums

Klāt stādīšanas laiks! Piesakies jaunajam 2019. gada peoniju piedāvājumam, rakstot dagnija.voika@inbox.lv vai zvanot 28615836. Tiekamies Kuldīgas novada Pelču pagasta “Ziedoņos” vai Stādu parādē Siguldā (4. un 5. maijs). Iespējama stādu piegāde Kuldīgā, Rīgā un citur, individuāli vienojoties.

Peoniju ceļojums – Pfingstrossen Paradies Diseldorfā

Ikgadējā peoniju ceļojumā šoreiz devāmies uz peoniju audzētavu Pfingstrossen – Paradies, Diseldorfas apkārtnē, Vācijā. Arī pie viņiem pavasaris bijis karsts un agrs, tāpēc paspējām uz pašām ziedēšanas sezonas beigām. Īpašnieks Stephan Tetzlaff mūs ļoti viesmīlīgi uzņēma, un dalījās savā pieredzē par peoniju audzēšanas knifiņiem – sākot no potēšanas, līdz meristēmu pavairošanai. Savas pirmās peonijas viņš sācis audzēt jau 12 gadu vecumā! Tagad nelielais, bet stabilais un dinamiskais uzņēmums ir viena no labākajām Vācijas peoniju audzētavām, kurā iesaistīta visa Štefana ģimene. Apkārt mājai viņš iekopis brīnišķīgu daiļdārzu.