Peoniju dārzs visiem gadalaikiem

Peonijas ir vieni no populārākajiem ziediem, kas pazīstami ar savām košajām krāsām, lieliem ziediem un saldo smaržu. Bet, ja jūs varētu izveidot dārzu, pilnu ar peonijam, kas zied dažādos gadalaikos visa gada garumā? Peoniju dārzs ir lielisks veids, kā nodrošināt, lai jūsu pagalmā vienmēr būtu skaisti ziedi. Bet, lai jums būtu skaidrāks, kādas krāsas vai sugas peonijas būtu piemērotākas jūsu dārzam, varat apmeklēt kadu no ziedu bāze, kur Jūs varat konsultēties vai iegādāties skaistākos ziedus pilsētā. Apskatīsim, kāpēc peoniju dārzs ir lieliska ideja.

Bioneonu šķirnes:

Viena no labākajām peoniju dārza priekšrocībām ir tā daudzveidība, ko tas piedāvā. Ir pieejamas vairāk nekā 33 peoniju sugas un tūkstošiem šķirņu, tāpēc jūs varat būt pārliecināts, ka atradīsiet kādu, kas atbilst jūsu gaumei. Dažādas peoniju sugas zied dažādos gadalaikos visa gada garumā, kas nozīmē, ka jūsu dārzā var ziedēt visas sezonas garumā. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku baltiem, rozā, sarkaniem vai dzelteniem ziediem, noteikti atradīsiet kādu, kas atbilst jūsu stilam.

Krāsaini ziedi

Peonijām ir visdažādākās krāsas un izmēri. No šķirnēm ar vienu ziedpumpuriņu līdz sulīgiem ziediem ar diviem ziedpumpuriem – ikviens atradīs kaut ko sev, ja runa ir par šiem skaistajiem ziediem. Ja dārzā jums patīk košas krāsas, apsveriet iespēju pavasarī papildināt dārzu ar dažām tumši sarkanām vai tumši rozā šķirnēm, lai piešķirtu papildu krāsu spilgtumu. Ja jūsu stils ir maigāks, pamēģiniet iestādīt dažas baltas vai bāli rozā šķirnes, lai iegūtu maigu, bet satriecošu izskatu jebkurā gadalaikā.

Viegla kopšana

Kad peoniju dārzs ir izveidots, tam ir nepieciešama ļoti maza kopšana, lai tas plaukstu. Tie ir izturīgi augi, kas bez īpašnieku pūlēm var panest zemas temperatūras, kā arī sausuma periodus. Peonijas ir arī izturīgas pret kaitēkļiem un slimībām, tāpēc tās ir ideāli piemērotas tiem, kas vēlas, lai viņu pagalmā būtu viegli kopjama puķu dobe.

Secinājums:


Pēoniju dārzs ir ne tikai skaists, bet arī salīdzinoši viegli kopjams – tas ir ideāli piemērots tiem, kas meklē veidu, kā bez piepūles piepildīt savu pagalmu ar krāsām visas sezonas garumā! Pateicoties pieejamo krāsu un izmēru daudzveidībai un to spējai izturēt ekstremālas temperatūras un apstākļus, peoniju dārzs noteikti piešķirs skaistumu un prieku gan telpās, gan ārpus tām! Tad kāpēc gan neizmēģināt šo apburošo ziedu? Jūs to nenožēlosiet!